Városlista
2024. március 3, vasárnap - Kornélia

Hírek

2023. Szeptember 28. 08:09, csütörtök | Sport

Egy magyar rakéta! - Akkora gólt lőtt Szoboszlai, hogy majdnem kiszakadt a háló - Videó

Brutális erővel csapódott a lécre a labda, majd pedig a hálóba.

Alighogy beállt, máris gólt szerzett a Liverpool-Leicester Ligakupa-meccsen Szoboszlai Dominik. A magyar válogatott játékosa csereként állt be csapatába a 65. percben, és öt perccel később gólt szerzett, ezzel 2-1-re módosította az állást.

A mérkőzés végeredménye 3-1 lett, a portugál Diogo Jota talált be utolsóként a vörösök részéről.

Videó: Aréna4

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 01. 08:28, péntek | Sport

Kialakult a Magyar Kupa negyeddöntőseinek mezőnye

Utolsóként a Paks jutott negyeddöntőbe a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután csütörtök este hosszabbításos mérkőzésen 2-1-re legyőzte idegenben az Újpestet.

2024. Február 29. 06:00, csütörtök | Sport

Willi Orbán Fair Play-díjat kapott Németországban

A Német Sportújságíró Szövetség különdíjban részesítette Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott futballistáját.

2024. Február 27. 06:00, kedd | Sport

Gera Zoltán lett a Vasas FC vezetőedzője

Gera Zoltán hétfőn távozott a magyar U21-es labdarúgó-válogatott szövetségi edzői posztjáról, és az NB II-ben szereplő Vasas FC vezetőedzője lett.

2024. Február 26. 06:00, hétfő | Sport

Fölényes FTC-győzelem a derbin

A címvédő Ferencváros 5-0-ra nyert az Újpest otthonában vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójának rangadóján.