Hírek
2017. Január 17. 05:00, kedd |
Sport
Forrás: mti
Nagy László és Szucsánszki Zita 2016 legjobb kézilabdázói
A férfiaknál Nagy László, a nőknél Szucsánszki Zita lett 2016 legjobb magyar kézilabdázója.
A hazai szövetség (MKSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint a Veszprémben játszó Nagy 2009, 2013 és 2015 után negyedszer, míg a Ferencvárosban kézilabdázó Szucsánszki 2011 és 2015 után harmadszor érdemelte ki az elismerést.
A strandkézilabdázók között John András és Kretz Fruzsina lett a tavalyi év legjobbja az MKSZ elnökségének döntése szerint.
Fotó: fradi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 15:28, kedd | Sport
Vb-2026 - Haaland, Mbappé és Messi futballtörténeti magasságokban
A világbajnokság hétfői játéknapján egyaránt duplázó Erling Haaland, Kylian Mbappé és Lionel Messi is futballtörténeti magasságokban jár különböző statisztikai mutatókban.
2026. Június 22. 06:49, hétfő | Sport
Vb-2026 - Egyiptom történelmi győzelmet aratott Új-Zéland felett
Az egyiptomi válogatott megszerezte története első győzelmét a labdarúgó-világbajnokságokon, mivel vasárnap a G csoport vancouveri mérkőzésén hátrányból fordítva 3-1-re felülmúlta Új-Zélandot.
